Настя, дочка Ірини Ноздровської, каже, що тепер і її “можуть убрать”, - блогер Избранное

03.01.2018 00:00
shadow
Настя, дочка Ірини Ноздровської, каже, що тепер і її “можуть убрать”, — блогер
Настя, дочка Ірини Ноздровської, каже, що тепер і її “можуть убрать”, — блогер

Дочка Ірини Ноздровської Настя. Коли застали її біля дому, державної охорони їй ще не надали. Її охороняв знайомий знайомого – ветеран АТО. Настя каже, що тепер і її “можуть убрать”.

Бо вона єдина, кому залишається боротися за справедливість, бо бабуся і дідуть через свій вік не витягнуть цієї боротьби.

Жити цій сім”ї в селі непросто. Багато односельчан на боці родини наркомана Россошанського. Один з друзів Россошанського живе одразу навпроти будинку, де з батьками і дочкою жила Іра Ноздровська. Він вийшов за воріт нетверезим, пообзивав на мікрофон сусідів і сказав, що сестра Ірини Світлана два роки тому сама кинулася під машину наркомана Россошанського. Байдуже, що той сам ивзнав, що збив дівчину.

Ще одні сусіди, агресивна пенсоінерка і молодша жінка теж висловили версію, що Світлала сама кидалася під колеса Россошанскього, бо в неї такі-сякі батьки, і вони ї довели. “Я з її татом вчилася в одному класі, він ше тоді був клоуном, зривав постійно уроки”, – видала заведена пенсоінерка. Поруч повзало п”яне тіло, намагалося влізти в телекамеру,напевно теж хотіло щось сказати на захист Россошанського. Його відштовхувало інше п”яне тіло.

Жесть, не дай нікому жити з такими сусідами.

Світлина від Мар’яни П’єцух.

Мар’яна П’єцух


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/212919-nastja_dochka_irini_nozdrovsjkoji_kahe_shcho_teper_i_jiji_mohutj_ubratj_-_bloger”

Оставить комментарий