Новий міністр закордонних справ Польщі хоче вирішити історичні суперечки з Україною Избранное

Новий міністр закордонних справ Польщі хоче вирішити історичні суперечки з Україною
12.01.2018 00:00
shadow


Міністр Яцек Чапутович підтвердив активність Польщі у справі територіальної цілісності України, а також її європейських прагнень


Очільники дипломатії Угорщини – Петер Сіярто та України – Павло Клімкін – були першими телефонними співрозмовниками нового міністра закордонних справ Польщі Яцека Чапутовича.


Як повідомляє в комюніке МЗС, у розмові з угорським колегою обговорено стан двосторонніх відносин. Обидва міністри звернули увагу на їх «безпрецедентну насиченість». Важливим елементом розмови була співпраця в рамках Вишеградської групи, в якій тепер головує Угорщина.


Міністр закордонних справ України Павло Клімкан привітав польського міністра Яцека Чапутовича зі вступом на посаду. Очільники зовнішньополітичних відомств обговорили поточні питання польсько-українських взаємин.


Міністр Яцек Чапутович підтвердив активність Польщі у справі територіальної цілісності України. Як зазначив, Польща надалі підтримуватиме європейські прагнення України. Польський міністр також висловив надію, що якнайшвидше будуть вирішені проблематичні історичні питання у взаєминах обох країн.

Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/novii-m-n-str-zakordonnikh-sprav-polshch-khoche-vir-shiti-storichn-superechki-z-ukra-noyu”

Оставить комментарий