Сервіс колаборантів Concert.ua продовжує піарити російських артистів які порушили закони УкраїниРосійський співак блатняка Михайло Шуфутинський вирішив навесні відвідати Україну й виступити у столичному Палаці Спорту, у нього запланований сольник на 8 березня.

Об этом сообщает Преступная Россия


Як інформує Цензор.НЕТ, повідомлення про його запланований концерт у Києві розміщене на сторінці сервісу Concert.ua, який давно займається пропагандою колаборантських настроїв, і власне продає квиткі на таких артистів як Шуфутинський.


Зазначимо, що Шуфутинський внесений в базу даних сайту "Миротворець" ще 2017 року. В довідці про російського співака на сайті вказано привід внесення: "Незаконний перетин державного кордону України". Пояснення наступне: "В’їжджав на окуповану російським агресором територію АР Крим із порушенням українського законодавства (квітень 2017 року) з метою додаткового заробітку".


Російський співак Шуфутинський, який виступав в окупованому Криму, навесні хоче дати концерт у Києві 01

Як пише сайт "Сьогодні", раніше він заявляв, що не вважає свої візитив окупований Крим неприпустимими, оскільки виступатиме всюди, де на нього чекають шанувальники, незалежно від того – захоплена ця територія чи ні.


Також музикант додав, що у його роді є українська кров, тому, на його думку, він має повне право відвідувати окупований Крим з концертами. На сторінці сервісу колаборонтів, закрили коментарі під публікацією про його концерт Шуфутинського.


«Аргумент»

Источник: Архив компромата