Екслідчого ДФС, який узяв хабар у сумі $5500, не покарали, бо прокуратура не телиласьСолом’янський суд Києва звільнив від кримінальної відповідальності колишнього слідчого ДФС, якого звинувачували в замаху на шахрайство.

Об этом сообщает Руссиангейт


Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 3 листопада.


У 2016 році ДФС розслідувала справу щодо службових осіб КП «Київпастранс» про розтрату коштів. Допитуючи як свідка директора приватної компанії, слідчий начебто повідомив йому неправдиву інформацію, що за винагороду може не проводити обшуки на підприємстві. Правоохоронець назвав суму 5 тисяч, не уточнюючи валюту. Підприємець сам здогадався, що мова про долари.


До передачі грошей слідчий залучив таксиста, який зупинився під мостом, біля станції метро «Шулявська». Пакунок йому поклали на заднє сидінні автомобіля.


Понад 2,5 роки тривало розслідуванням, яким займалося Головне слідче управління ГПУ. У лютому 2019-го справа надійшла до суду.


На початку листопада цього року обвинувачений попросив суд звільнити його від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності.


Суд клопотання задовольнив. Йдеться про нетяжкий злочин, з моменту скоєння якого пройшло більше 5 років.


З посади в ДФС чоловік звільнився влітку 2017-го.


«Аргумент»

Источник: Компромат СНГ